O firmě


Vítejte na stránkách firmy Ing. Martin Kedroň, DiS., která nabízí profesionální vedení účetnictví, zpracování mezd a poskytování ekonomického poradenství.

Firma byla založena 13. července v roce 2015 v Třebíči s pomocí garantky Miroslavy Nahodilové. S rozvojem firmy se podíleli pedagogové, zkušení účetní a daňový poradci, které poskytli potřebné znalosti a dovednosti v naplnění účetních povinností ke svým klientům. Za pomoc moc děkujeme.

Během podnikání jsme získali zkušenosti z auditorské praxe v mezinárodní společnosti BDO, ekonomickém řízení mezinárodní společnosti a studiem na vysoké škole Mendelovi univerzity.

V současné době poskytujeme naše služby portfoliu klientům, kteří se skládaní z malých a středních firem, neziskových organizací, svěřeneckých fondů a OSVČ.

Naším posláním je pomáhat klientům při plnění jejich podnikatelských snů. Naší filozofií je výjimečnost, důvěra, odbornost, individuální přístup a vysoká kvalita poskytovaných služeb. Naším cílem je spokojenost zákazníků a dlouhodobá spolupráce. Do budoucna chceme zvyšovat naší kvalifikaci a nabídnout certifikované daňové poradenství.

Účetní práce nás baví!